вулкан россия официальный сайт
communityofhopeinc.org crazy-time.org humanics-es.com eu-ua.org godawards.com lesousbock.com lucky-jet.pe okea.kz роскультцентр.рф sonet-hub.com ungift.org seguindoviagem.com
← Повернутись

Як призначити адміністратора сторінки в Facebook

Налаштування сторінки у Facebook з першого погляду здається складним і заплутаним. Але якщо мова йде про призначення керівників спільноти, то достатньо лише кількох кроків, щоб зробити це.

Але спочатку пропонуємо вам ознайомитися з ролями сторінки, тобто з тими типами керівників, які будуть займатися нею:

  • Адміністратор. Це вища роль у спільноті. Адміністратор наділений такими правами як розміщення інформації на сторінці і відправлення повідомлень від її імені, керівництво рекламою і статистикою, зміна відомостей сторінки в Facebook і Instagram, контроль коментарів і спілкування з користувачами, можливість бачити, хто з керівників зробив публікацію на сторінці, а також призначення адміністраторів. Якщо ви вирішили зробити когось адміністратором, майте на увазі, що ви наділяє його такими ж повноваженнями, як і себе, і він легко зможе видалити сторінку або розжалувати вас. Тому призначайте адміністратором тільки перевірену людину.
  • Редактор. Може робити публікації і спілкуватися з користувачами від імені сторінки, редагувати інформацію, бачити, хто зробив публікацію на сторінку, переглядати статистику і відповідати за інформацію і коментарі в Instagram.
  • Модератор. Відповідає за комунікацію з користувачами: спілкується і видаляє коментарі від імені сторінки та в Instagram, а також бачить статистику і хто зробив публікації, може створювати рекламу.
  • Рекламодавець. Відповідає за рекламу: створює її і переглядає статистику. Також може бачити, хто зробив публікації на сторінці.
  • Аналітик. Переглядає статистику і бачить, хто зробив публікації.

А тепер перейдемо безпосередньо до того, як призначити адміністратора сторінки в Facebook.

Зверху справа натискаємо на «Налаштування».

Як призначити адміністратора сторінки в Facebook


Навчіться самостійно налаштувувати рекламу. Найповніший курс по роботі з таргетованою рекламою Facebook/Instagram від THELAB Agency.


Відео-курс по таргету


Після цього вибираємо пункт «Ролі сторінки». Тут ви можете призначити нового керівника, переглянути вже існуючих керівників і отримати всю інформацію, що стосується призначення ролей Сторінки.

Для того, щоб додати нового адміністратора, редактора, модератора, рекламодавця або аналітика, треба в поле «Призначити нову роль на сторінці» почати вводити ім’я потенційного керівника. Якщо ж його немає у вас в друзях, введіть його ім’я та прізвище і виберіть зі списку або просто скопіюйте адресу його електронної скриньки на Facebook.

Як призначити адміністратора сторінки в Фейсбук

Після того, як ви визначилися з претендентом, виберіть його роль на сторінці і натисніть кнопку «Додати». Після чого у вас з’явиться вікно з проханням ввести пароль від вашої сторінки: турбуватися не треба — це всього лише додаткові заходи безпеки.

Після введення пароля ваш новий керівник сторінки отримає повідомлення про додавання його в адміністратори або іншу роль, і зможе приступати до роботи.

Якщо у вас є знайомий, який ще не знає, як призначати керівників сторінки в Facebook, відправте йому цю статтю. 

Також читайте як призначити адміністратора у ВКонтакте і як призначити адміністратора в Одноклассниках.

 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал та будьте в курсі нових статей та інших цікавих матеріалів.

На нашому Instagram-каналі ви знайдете багато цікавого з життя Агенції та корисних матеріалів з SMM та Digital

На YouTube-каналі багато відеороликів про SMM.

0 Лайків