← Повернутись

Підбірка Telegram-каналів для SMM спеціаліста

На які Telegram-канали варто підписатися SMM спеціалістам? Що цікавого почитати або де черпати натхнення та класні ідеї для просування проєктів? 

Маємо для вас список каналів в Telegram, на які точно варто звернути увагу. Вибирайте, читайте та надихайтеся.

Telegram-канали

Telegram-канали, на які варто підписатися

THELAB Agency

Звичайно ж, почнемо з нього, каналу нашого агентства. Ми пишемо для вас лише про найцікавіше та знаходимо максимум корисної інфо, а також стараємось давати тільки наш авторський контент і найцікавіші новини з інших джерел. Тому welcome на наш канал, не пошкодуєте.

Digital masons

Все про digital-маркетинг в Україні. Підбірка вакансій, креативів та цікавих новин. Приєднуйтесь.

CASES

Кейси, практика та інсайти від креативних індустрій України. Багато корисної інформації для спеціалістів digital-сфери.

Digital Eva

Авторський канал Валентини Євтюхиної. Крутий контент та своєрідна подача матеріалу для маркетологів будь-якої спеціалізації. Тут ви знайдете й корисні дослідження, статті та важливі події в сфері маркетингу. Приєднуйтесь)

Канал лінивого SMMщика

Це авторський канал Саші Чіжова, практикуючого спеціаліста сфери digital. Там ви знайдете безліч цікавого про просування бізнесу в соціальних мережах. До речі, публікації виходять не часто, тому канал точно підійде тим, кого втомлюють часті сповіщення в Telegram.

Школа копірайтингу Дениса Каплунова

Хороший спеціаліст з просування в соціальних мережах повинен вміти писати тексти, що продають. А в цьому вам допоможе канал одного з кращих копірайтерів — Дениса Каплунова.

Телеграм-маркетинг

Це один з найбільших каналів про просування в Telegram і SMM. Тут ви знайдете все про інформаційні тренди, багато статистики Telegram, новини, а також поради по просуванню.

Netpeak

Канал агентства Netpeak. Хлопці багато пишуть про контекстну рекламу і SEO, проте також є корисна інформація про просування в соціальних мережах та інтернет-маркетинг в цілому.

SETTERS

Канал крутого комунікаційного агентства. Круті лайфхаки для SMM-ників, корисна інфо для маркетологів, бібліотека для спеціалістів сфери digital, календарі інфоповодів і безліч крутого якісного контенту. Підписуйтесь.

DNative 

Авторський блог Олексія Ткачука про якісне просування в Instagram. SMMщики зацінять. Все коротко і по суті.

IN/FB креативи

Класний канали для любителів креативів в SMM. Тут вам і ідейки, і обговорення, і ситуативи для вашого контенту. Загляньте, надихайтеся та творіть!

Креативне Г

Таргетологам буде на що подивитися, особливо, звернути увагу на те, яку рекламу точно НЕ варто запускати. На каналі безліч прикладів Г-реклами, більшість якої відправляють самі користувачі.

Безлімітний маркетинг

Telegram-канал про те, як самостійно розвивати бізнес в соціальних мережах. Якісна подача матеріалу та безліч новин в сфері інтернет-маркетингу.

Тру.Маркетинг

Корисні статті про інтернет-маркетинг, розбір польотів та кейси. Дайджест щопонеділка.

Це не всі корисні Telegram-канали

Так, це точно не найповніший список корисних ресурсів. Але це те, що читаємо ми. З радістю приєднаємось до каналів, які, на вашу думку, того заслуговують. Пишіть нам в Direct ті, які читаєте ви.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал та будьте в курсі нових статей та інших цікавих матеріалів.

На нашому Instagram-каналі ви знайдете багато цікавого з життя Агенції та корисних матеріалів з SMM та Digital

На YouTube-каналі багато відеороликів про SMM.

1 Лайків