← Повернутись

Оптимальна кількість постів і час для них в Instagram

Щоб ваші пости в Instagram отримали найкращі показники їх потрібно опублікувати в правильний час.  Але також важливо і цікаво, скільки їх буде. Якщо вам складно визначитися, читайте далі.

Оптимальна кількість постів і час для них в Instagram

Як набрати підписників в Інстаграм

Завжди, прописуйте всі пункти вашої стратегії, грунтуючись на інтересах цільової аудиторії.  Це стосується і пункту про час і частоту публікацій. Загалом, більшість користувачів Instagram щодня перевіряють свою стрічку.  А 30% всіх користувачів перевіряють її по кілька разів за день.

Але час для різних аудиторій різний, хтось працює і не може зайти в Instagram, хтось вчиться, хтось спить вдень, а працює вночі.  Навіть час обіду краще теж продумайте під аудиторію. Знайте їх звички, потреби і переваги. Під час перед обідом, наприклад, люди більше звертають час на їжу.  Використовуйте такі моменти в своїх цілях.


Навчіться самостійно налаштувувати рекламу. Найповніший курс по роботі з таргетованою рекламою Facebook/Instagram від THELAB Agency.

Відео-курс по таргету


Коли краще публікувати пости в Інстаграм

Щоб обчислити найкращий час для постів, існує два варіанти.  Ви можете переглядати акаунти конкурентів, дивитися, коли вони публікують свої пости і публікувати ваші приблизно в той же час.  Цей варіант найкраще підходить спочатку, коли у вас ще мало підписників, і ви не уявляєте, коли публікувати записи.

У ньому є один важливий мінус.  Ваші пости в стрічці будуть знаходиться поруч з постами конкурентів.  І, якщо ваші пости гірше, то увагу привернуть все ж конкуренти. Але, якщо краще, ви отримуєте непогану перевагу.

Другий варіант – це аналіз статистики.  У Instagram ви можете подивитися, в який час і в які дні тижня, кількість підписників в мережі найбільше.  Такий аналіз краще проводити раз на тиждень або, хоча б, в дві. Люди мають властивість змінювати свої звички.  У тому числі в залежності від пори року.

Також існує думка, що вночі в Instagram нікого немає.  Є. І, з огляду на, що публікацій в нічний час мало, ви можете цим скористатися.  Тим більше, вранці люди перевіряють стрічку Instagram, і, швидше за все, побачать ваш пост.  Але це потрібно тестувати у вашій галузі.

Оптимальна кількість постів в Інстаграм

Скільки постів публікувати, залежить від:

  • вашої галузі;
  • від цільової аудиторії;
  • якості постів;
  • кількості інформації, яку ви зможете надавати.

Щоб і не набриднути підписникам, і привернути увагу, виберіть оптимальну для себе кількість.  Але намагайтеся, щоб пости виходили з одним і тим же проміжком. Якщо це 4 рази на день, то кожен день повинні виходити 4 поста.  Якщо 1 раз на місяць, то кожен місяць. У той же час, не потрібно постити, аби постити. Складіть контент-план, що і коли ви будете публікувати.  Можливо ви виберете декілька тем, типів і форматів постів.

Зазвичай радять опублікувати від 2 до 4 постів в день.  Але, якщо ви унікальні, цікаві та люди з радістю підписуються на вас, то і чекати будуть скільки ви хочете.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал та будьте в курсі нових статей та інших цікавих матеріалів.

На нашому Instagram-каналі ви знайдете багато цікавого з життя Агенції та корисних матеріалів з SMM та Digital

На YouTube-каналі багато відеороликів про SMM.

3 Лайків